• Parking lotnisko Łódź, parking lotniskowy Łódź

Parking Lublinek
Łódź, Maratońska 110

image01

Najstarszy parking lotniskowy w Łodzi

image01

Bezpośrednia bliskość lotniska

image01

WARTO WIEDZIEĆ

Czy muszę dokonywać rezerwacji?

Tak. Szczególnie w okresie wakacji bardzo prosimy o wcześniejsze rezerwowanie miejsc. Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny lub zadzwonić - 535 402 402 .

Czy parking jest bezpieczny ?

Oczywiście! Parking posiada wiele zabezpieczeń takich jak, całodobowa ochrona, ogrodzenie, oświetlenie, patrole grup interwencyjnych, monitoring itp. Dodatkowo wszystkie samochody objęte są ubezpieczeniem.

Ile czasu potrzebuję, aby dostać się z parkingu na lotnisko?

Prosimy o przybycie na parking około 10 minut przed planowaną godziną zbiórki na lotnisku. Należy pamiętać też, że większość biur podróży zaleca zgłosić się do odprawy 2 godziny przed planowaną godziną odlotu. Nasz parking znajduje się tuż obok lotniska więc nie trzeba rezerwować na dojazd dużo więcej czasu. Dojazd na lotnisko zajmie nie więcej jak 2-3 minuty.

Jak często kursują samochody transferowe?

Transfery realizowane są 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu od razu po przybyciu na parking lub po powrocie. Czas transferu na lotnisko i z lotniska po powrocie wynosi około 2-3 minuty. Uwaga: po powrocie bardzo prosimy o wezwanie samochodu transferowego po odebraniu całego bagazu.

W jaki sposób dokonam zapłaty za parking?

Zapłata odbywa w dniu wyjazdu z parkingu ale oczywiście można dokonać zapłaty  w dniu przyjazdu na parking. Proszę pamiętać, że pobieramy wyłącznie gotówkę. Nie obsługujemy płatności kartami.

Czy otrzymam fakturę VAT?

Dane do faktury mogą Państwo podać w systemie rezerwacji online lub po przyjeździe na parking. Po Państwa powrocie z podróży, faktura będzie do odbioru u obsługi parkingu.

Czy mogę wycofać rezerwację?

Tak, jest to możliwe w każdym terminie. W razie problemów z przyjazdem prosimy o kontakt telefoniczny. Anulacja rezerwacji jest bezpłatna.

Co powinienem zrobić, aby dostać się na parking po powrocie z podróży?

Kiedy przybędziecie Państwo na lotnisko prosimy o kontakt telefoniczny z parkingiem. Numer telefonu do kierowcy znajduje się na wizytówce którą Państwo otrzymają po przyjeździe na parking.

Co zrobić jeśli wyładuje mi się akumulator?

Jeśli wybieracie się Państwo w dłuższą podróż zalecamy odłączenie akumulatora. Jednakże zawsze w razie problemów obsługa parkingu służy bezpłatną pomocą w uruchomieniu auta!

 

TRANSPORT NA LOTNISKO JEST BEZPŁATNY!

©2010 Parking-Lublinek.pl Design77 - strony internetowe Łódź