• Parking lotnisko Łódź, parking lotniskowy Łódź

Parking Lublinek
Łódź, Maratońska 110

image01

Najstarszy parking lotniskowy w Łodzi

image01

Bezpośrednia bliskość lotniska

image01

ul. Maratońska 110 94-102 Łódź

W przypadku pytań tel. 535-402-402

Prosimy zwracać uwagę na reklamy parkingu oraz niebieskie banery. 

Znajdujemy się tuż obok dużego Centrum Handlowego ATUT. Skrzyżowanie ulic Maratońska/Popiełuszki.

Aby klienci mieli pewność że trafili na właściwy parking umiesciliśmy na nim duże niebieskie banery, jadąc ulicą Maratońską prosimy zwracac uwagę na nasze reklamy.

Jesli korzystasz z nawigacji oto nasze współrzędne GPS :

51.73693°N, 19.38997°E

TRANSPORT NA LOTNISKO JEST BEZPŁATNY!

Z centrum miasta:

Jadąc na parking z centrum Łodzi należy kierować się na zachód Al. Adama Mickiewicza, która za Atlas Areną skręca w lewo, przechodząc w Al. Księdza Biskupa Władysława Bandurskiego. Aleją kierujemy się na południe do momentu, gdy wpada ona w Al. Gen. Zygmunta Waltera-Janke, z której skręcamy w prawo w ul. Maratońską. Parking znajduje się ok. 2,5 km dalej po prawej  stronie, przed skrzyżowaniem z ul. Popiełuszki tuż obok centrum handlowego ATUT oraz zajezdni autobusowej.

Z autostrady A2:

Chcąc dojechać na parking jadąc z zachodu autostradą A2, należy zjechać z niej w kierunku Zgierza i kierować się drogą E75 na południe. Minąć wioski Rosanów i Lućmierz oraz miasto Zgierz, kierując się dalej w stronę Łodzi. Wjeżdżając do miasta ul. Zgierską, należy na Rondzie Majora Alfreda Michała Biłyka obok Castoramy skręcić w prawo w Al. Włókniarzy, którą jedziemy przez ok. 8 km aż do skrzyżowania z Al. Ks. Biskupa W. Bandurskiego, gdzie skręcamy w prawo. Po skręcie w prawo kierujemy się na południe, aż do momentu gdy wpada ona w Al. Gen. Zygmunta Waltera-Janke, z której również skręcamy w prawo, w ul. Maratońską. Parking znajduje się ok. 2,5 km dalej po prawej  stronie, przed skrzyżowaniem z ul. Popiełuszki tuż obok centrum handlowego ATUT oraz zajezdni autobusowej.

Od południa i południowego-zachodu

Jadąc od strony Katowic lub Wrocławia należy najpierw dotrzeć w okolice Piotrkowa Trybunalskiego. Poruszając się dalej na północ E75 zostawiamy miasto po prawej stronie. Do Łodzi wjeżdżamy ul. Rzgowską po czym skręcamy w lewo w ul. Paderewskiego i na Rondzie Lotników Lwowskich znów w lewo w Pabianicką. Przy restauracji Mc Donald odbijamy w prawo w Al. Jana Pawła II i kierujemy się nią na północ aż do skrzyżowania z Obywatelską, gdzie po raz kolejny skręcamy w lewo. Obywatelska doprowadzi nas do samej ul. Maratońskiej. Parking znajduje się ok. 1,5 km dalej po prawej  stronie, przed skrzyżowaniem z ul. Popiełuszki tuż obok centrum handlowego ATUT oraz zajezdni autobusowej.

Pobierz wskazówki dojazdu jako PDF

Parking-Lublinek.pl Łódź ul. Maratońska 110, Łódź

WYDRUKUJ MAPKĘ©2010 Parking-Lublinek.pl Design77 - strony internetowe Łódź